Miecznikowscy
Kamień - twoje naturalne wnętrzne
MIECZNIKOWSCY ............................... Z główną siedzibą firmy : miasto 01-934 Warszawa ulica Arkuszowa nr. 136 biuro@miecznikowscy.pl tel/fax 0 22/835 43 57 telefon 0 508 107 157
EKAMIENIARZ

      Kamień nadaje kuchni niepowtarzalny, elegancki wygląd. Warto pamiętać, że blat granitowy nie ma konkurencji wśród blatów z tworzyw sztucznych pod względem jakości jak i trwałości.
Nasza firma produkuje granitowe i kwarcogranitowe blaty kuchenne ze zlewozmywakami nakładanymi od góry lub podwieszanymi pod blatem. Zlewozmywaki podwieszane mocowane są od spodu blatu i tworzą z nim jednolitą całość. Rozwiązanie takie ma charakter nie tylko estetyczny lecz jest również praktyczne. W tym rozwiązaniu nie ma wystających rogów i kantów. Takie połączenie blatu kuchennego ze zlewem jest idealnie gładkie i wodoodporne. Ułatwia pracę i czyszczenie wokół zlewozmywaka (bezproblemowe usuwanie resztek lub wody do zlewozmywaka). Dysponujemy również różnorodnym rodzajem wykończenia – od klasycznego prostego poprzez, półwałki, ćwierćwałki po eleganckie pogrubienie blatu poprzez tzw. podklejkę.      W łazience bez przeszkód możemy stosować kamień naturalny w
postaci marmuru, granitu czy trawertynu. Łazienka, nawet mała, nabiera elegancji i niepowtarzalnego charakteru po ułożeniu w niej kamienia. Szczególnie łazienki dostępne dla gości powinny współgrać ze stylem pozostałych pomieszczeń. Od pomysłowości projektanta zależy w jaki sposób kamień zostanie wykorzystany w poszczególnych pomieszczeniach czy będą to ściany, podłogi czy tylko parapety i blaty na szafkach.
Różnorodność faktur i kolorów, daje nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Blaty łazienkowe wykonane z kamienia naturalnego mają bogatą kolorystykę, wzornictwo i niepowtarzalność. Najwyższa jakość użytego tam kamienia pozwala na zachowanie pięknego wyglądu przez lata. Nie bez znaczenia są również właściwości naturalnego kamienia: odporność na ścieranie, zaplamienia, gładka i błyszcząca powierzchnia pozwalająca na łatwe utrzymanie w czystości.

Stosując elementy z kamienia naturalnego należy pamiętać o konieczności impregnacji, zabezpieczającej materiał przed działaniem napojów, kosmetyków, tłuszczów itp.

Oferujemy blaty wraz z montażem na terenie Warszawy i okolic.